Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Amatorska sekcja zapasow w Warszawie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny
Strona 2 z 2
Amatorska sekcja zapasow w Warszawie
Autor Wiadomość
jakub

Wysłany: 3 Grudzień 2009, 23:52   

powiedzialbym ze cena za trening wychodzi taka sama, a biorac pod uwage 4-ty trening u radka turka to jeszcze mniej, ale faktycznie najwazniejsze, ze jest konkurencja i nie ma sie co zalic tylko wybierac co bardziej pasuje...

Never argue with a fool. People might not know the difference...
If you have to ask, you're not entitled to know...

dealer

SW: Różne

Wysłany: 4 Grudzień 2009, 12:56   

Cena za trening oczywiście wychodzi wyższa biorąc pod uwagę 4 treningi u Kostka. Ale cena globalna wyjdzie taniej. Jeśli zależy mu na czystych zapasach i generalnie w stylu klasycznym, może być zadowolony.

djtommi

Wysłany: 12 Styczeń 2010, 17:42   

A jest darmowy pierwszy trening?

Niedziel

Wysłany: 12 Styczeń 2010, 19:31   

a jest jakakoliwek sekcja, gdzie pierwszy trening jest platny? jak znajdziesz, to ja za Ciebie zapłace :)

Ojciec Dyrektor RD. Sztuki wojny i sztuki życia.

djtommi

Wysłany: 12 Styczeń 2010, 20:08   

pytam sie tak na wszelki bo nigdy nic nie wiadomo :D skoro nawet na stronie cen nie ma. Chcialbym od lutego zaczac uczeszczac tylko zastanawiam sie czy moje kolano to wytrzyma bo juz 3 razy mialem zerwane wiezadla boczne, sa niby zrosniete i chodze w usztywniaczu na treningach ale slyszalem ze zapasy niszcza kolana. Choc jako ze amatorska sekcja to moze nie bedie najgorzej.

dealer

Wysłany: 12 Styczeń 2010, 23:32   

Może pogadaj o swoich obawach z trenerem przed treningiem.

P-Chan

Wysłany: 13 Styczeń 2010, 01:20   

djtommi napisał/a:
pytam sie tak na wszelki bo nigdy nic nie wiadomo :D skoro nawet na stronie cen nie ma. Chcialbym od lutego zaczac uczeszczac tylko zastanawiam sie czy moje kolano to wytrzyma bo juz 3 razy mialem zerwane wiezadla boczne, sa niby zrosniete i chodze w usztywniaczu na treningach ale slyszalem ze zapasy niszcza kolana. Choc jako ze amatorska sekcja to moze nie bedie najgorzej.

Zapaśnik jest zdrowy, albo nie żyje. :-) Więc w zasadzie nie masz się czego obawiać. :wink:

antonib

Wysłany: 14 Styczeń 2010, 18:40   

Absolutnie porozmawiaj z trenerem. "Amatorska" oznacza rowniez to ze nie wszyscy sa rownie biegli w wykonywaniu technik.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Strona 2 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny