Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Kalafiory - po raz wtlry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny
Kalafiory - po raz wtlry
Autor Wiadomość
BLT

Wysłany: 15 Styczeń 2010, 11:03   Kalafiory - po raz wtóry

Podobny temat kiedyś, gdzieś na tym forum zdaje się, że był... Niestety wyszukiwanie nie pomaga:( więc jak ktoś podlinkuje można temat zamknąć lub przenieść lub można ciągnąć dyskusję tu... bez różnicy.
No to zaczynamy już jakieś pół roku trwa moja przygoda z grapplingiem - na razie na bardzo początkowym etapie, ale to nie istotne. Istotne jest to, że na uchu zaczyna mi się robić kalafior :oops: Modelem już nie będę ale mimo wszystko kalafiory zamiast uszu są nie potrzebne.
Pytanie: jakie macie sposoby na tę przypadłość?
Możecie podać jakieś namiary na sklepy gdzie można nabyć te nauszniki jakie mają co niektórzy (z reguły na filmach z USA :wink: )???
pzdr

BLT

Wysłany: 18 Styczeń 2010, 15:58   

Dobra odpowiedź znalazłem TU. Temat można zamknąć/usunąć/etc.

Przemcio

Wysłany: 15 Marzec 2010, 11:00   

ja miedzy innymi tez cwicze grapling dosc dlugo i rzadko zwracam uwage na momenty w ktorych mozna odgniesc sobie ucho.niewiem jak trzeba sie starac zeby zrobic ten odgniot.chyba sa specjalne rodzaje uszow ktorym sie to dzieje bo ja niemam wcale.

Tae Tad to nie jest lemoniada

BLT

Wysłany: 17 Marzec 2010, 09:32   

Przemcio napisał/a:
(...)niewiem jak trzeba sie starac zeby zrobic ten odgniot.chyba sa specjalne rodzaje uszow ktorym sie to dzieje bo ja niemam wcale.

Nie trzeba, z moich obserwacji to wystarczy ćwiczyć z kimś cięższym i silniejszym od siebie i jeszcze jak ten ktoś nie ma np. techniki i zgniecie głowę to już w ogóle.Ty jesteś dość sporych rozmiarów więc wiesz problemu możesz nie znać :wink:
Poza tym są uszy i uszy moje są akurat w sam raz na kalafiorowanie. ALe nauszniki częściowo rozwiązały problem tyle, że dość uciążliwo się w nich sparuje/sparowało przynajmniej na poczatku.

Przemcio

Wysłany: 17 Marzec 2010, 20:58   

chyba taki rodzaj uszow i sie nie robia :wink:

Tae Tad to nie jest lemoniada

saku
blokada nicka

Wysłany: 19 Marzec 2010, 23:40   

Przemcio jest miękki w uszach :lol:

pozytywniepo***

Wysłany: 24 Marzec 2010, 21:34   

dokładnie niektórzy mają wręcz predyspozycje do kalafiorów ja się bawie w to 4 lata w chwytane i zaznaczam iż była to bardzo spora intensywność i ni chója kalafiora a naprawde uszy były nieraz tak czerwone iż masakra , znowu kolega po 3 miesiącach miał kalafiory jak postać z kreskówki która miała za zadanie ostrzegać i straszyć dzieci. Jedyna rada PROFILAKTYKA, albo ochraniacze lub rozgrzewaj uszy przed treningiem,

jakub

Wysłany: 25 Marzec 2010, 09:20   

ja mam wlasnie predyspozycje, mimo ze uszy mam miekkie bardzo to lekki nacisk i juz sie robi siniak, wiecej gniecenia i jest kalafior

Never argue with a fool. People might not know the difference...
If you have to ask, you're not entitled to know...

patrick076

Wysłany: 13 Maj 2010, 06:45   

naprawdę ładne dyskusja na człowieka

patrick076

karzel2001

Wysłany: 31 Maj 2010, 17:02   

Na Kalafiory pomaga masc Lioton 1000 mi pomogl i polecam :) kosztuje troche duzo jak na masc ale dziala swietnie :)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny