Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Zawody

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny
Zawody
Autor Wiadomość
EDIpro_

SW: BJJ

Wysłany: 12 Luty 2002, 15:09   Zawody

Mam pytanie co do zawodów w zapasach ... czy można jechać na zawody i brać w nich udział jako nie zrzeszony w żadnym klubie zapaśniczym ? chodzi o ludzi którzy np. sami ćwiczą ???

Każdy akt tworzenia jest w pierwszym rzędzie aktem zniszczenia.

Pietrass

Wysłany: 12 Luty 2002, 19:45   

Hmm...nigdy sie z czyms takim nie spotkałem. Napewno musisz mieć 3 badania lekarskie,które wykonuje sie co 3 m-ce i licencje zawodniczą wykupioną w PZZ byc moze to wystarczy, ale nie jestem pewien.

Chcesz wystartowac?

Wrestling... for the men it`s real - A. Saitiev

suples.glt.pl

EDIpro_

SW: BJJ

Wysłany: 12 Luty 2002, 23:49   

Hmm za moich czasów w zapasach ( dawno to było jakieś 7 lat temu) to badania się robiło co rok i to teżnie zawsze bo w 4 letniej karierze miałem tylko 2 badania w tym pierwsze przy zapisywaniu :) a co do jakiejślicencji to nigdy czegoś takiego nie widziałem i nie miałem - no chyba że trener to trzymał i załatwiał :)
Ahh i jeszcze jedno :) "diety" jeszcze płącą czy jush te dobre czasy odeszły ? ale pewnie to od klubów zależy ... ?

Każdy akt tworzenia jest w pierwszym rzędzie aktem zniszczenia.

Pietrass

Wysłany: 13 Luty 2002, 09:51   

Czasy sie zmieniają i diet juz nie dają :cry:
W dużych klubach to i owszem, ale w moim małym klubiku to raczej bardzo rzadko ( co innego pare lat temu) .Najwyżej na kase można liczyć z kadry makroregionu.

suples.glt.pl

Pietrass

Wysłany: 13 Luty 2002, 09:54   

A z tymi licencjami to jeden z nowszych "genialnych" pomysłów.

suples.glt.pl

Jo

Wysłany: 19 Luty 2002, 06:52   

Hej!

W regulaminie jest napisane, że zawodnicy nie zrzeszeni w klubach sportowych nie mają prawa startu w zawodach organizowanych przez PZZ. Więc chyba tak jest :)

Pozdrawiam.
JO :)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny