Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Paszport dla Farida

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny
Paszport dla Farida
Autor Wiadomość
Pietrass

Wysłany: 23 Lipiec 2002, 15:32   Paszport dla Farida

W tym roku Farid Ahadpour ( Gwardia Warszawa ) Irańczyk mieszkający od kilku lat w Polsce dostał Polskie obywatelstwo, sugerowano że może stać się czołowym reprezentantem Polski na miare Olisadebe w piłce nożnej. Jednak na Mistrzostwach Polski przegrał z Krystianem Brzozowskim naszym najlepszym juniorem ( aktualny vicemistrz europy juniorów ). Jak myślicie czy dobrym pomysłem byłoby sprowadzenie do Polski kilku obcokrajowców w celu nadania im naszego obywatelstwa by godnie reprezentowali nas na mistrzostwach świata i europy :?:

Wrestling... for the men it`s real - A. Saitiev

suples.glt.pl

Oprych

Wysłany: 23 Lipiec 2002, 21:34   

to zależy, jeżeli zawodnik jest dobry i nie ma sobie równych polskich zawodników, a sam choć troszkę utożsamia się z Polską to czemu nie ?

im lepsi zawodnicy tym wyższy poziom zawodów i kadry

mazepa

Wysłany: 24 Lipiec 2002, 12:22   

Z jednej strony pomysl jest dobry pomysł.Niewątpliwie poziom polskich zapasów poszedł by o jedną klasę do góry.Z drugiej jednak strony jeżeli obcokrajowec wygrałby jakies poważne zawody (oczywiscie dla Polski) to chyba nie czul bym takiego zadowolenia jak przy zwycięstwie rodowitego Polaka.A jeżeli chodzi o Farida to oczywiście Pietrass ma racje że w Polsce znajda sie lepsi zwodnicy od niego więc jeżeli zobaczę jego na MŚ to będę bardzo zdziwiony.
Jezeli o mnie chodzi to na raze nie wiem co jest lepsze czy sprowadzanie zawodników z innych krajów czy pozostawienia wszystkiego tak jak jest w chwili obecnej.Jak sie namysle to dam odpowiedz :)

Pietrass

Wysłany: 24 Lipiec 2002, 21:18   

Oprych napisał/a:
to zależy, jeżeli zawodnik jest dobry i nie ma sobie równych polskich zawodników, a sam choć troszkę utożsamia się z Polską to czemu nie ?

Ok a pytanie dodatkowe jest takie: co byś powiedział o tym żeby specjalnie sprowadzic dobrych zawodników np. z byłych państw ZSRR jest tam na pęczki dobrych zawodników którzy chętnie by przyjechali do Polski niekoniecznie za duże pieniądze? Takie akcje przynajmniej w innych dyscyplinach się już zdarzały.

suples.glt.pl

Oprych

Wysłany: 30 Lipiec 2002, 23:08   

Pietrass napisał/a:

Ok a pytanie dodatkowe jest takie: co byś powiedział o tym żeby specjalnie sprowadzic dobrych zawodników np. z byłych państw ZSRR jest tam na pęczki dobrych zawodników którzy chętnie by przyjechali do Polski niekoniecznie za duże pieniądze? Takie akcje przynajmniej w innych dyscyplinach się już zdarzały.

ale jeżeli sprowadzać ich jako sparingpartnerów to czemu nie ?
jestem za.

grabusia

Wysłany: 2 Sierpień 2002, 11:56   Farid

Farid jest bardzo dobrym zawodnikiem Gwardii Warszawy. Wiem to, ponieważ codziennie się z nim widzę w moim klubie, a to że przegrał z Krystianem Brzozowskim to wcale nie zaskoczenie, ponieważ Krystian jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i niema się co dziwić. Mam nadzieję, że Farid pokarze jeszcze na co go stać :lying:

Zapasy są extra!!!!!!!!!!!!!!!

Pietrass

Wysłany: 2 Sierpień 2002, 18:12   Re: Farid

grabusia napisał/a:
a to że przegrał z Krystianem Brzozowskim to wcale nie zaskoczenie, ponieważ Krystian jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i niema się co dziwić.

Zgadza się to że przegrał nie było zaskoczeniem, spodziewałem się tego. Jest w Polsce jeszcze kilku zawodników którzy mogą go poskręcać, choćby nieobecny na MP reprezentant Polski w tej wadze.
Farid jest b. dobry ale obawiam się że za stary by coś jeszcze pokazać w świecie (27 lat). chociaż kto wie. :roll:

suples.glt.pl

Pietrass

Wysłany: 2 Sierpień 2002, 18:14   

Oprych napisał/a:

ale jeżeli sprowadzać ich jako sparingpartnerów to czemu nie ?
jestem za.

Też jestem tego zdania można się od nich wiele nauczyć. 8)

suples.glt.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny